SKLEP KAJAKOWY – KAJAKI GÓRSKIE KILLER – PRODUKCJA I SPRZEDAŻ KAJAKÓW BIAŁOGARD

Rzeka Oława splywy kajakowe

MOŻE WARTO ZASTANOWIĆ SIĘ NAD KUPNEM KAJAKA ?

Produkujemy i sprzedajemy kajaki górskie KILLER.

Doskonałe kajaki na rzeki zwałkowe i rzeki nizinne za rozsądną cenę.

Dla PROFESJONALISTÓW i AMATORÓW kajakarstwa.

Zapraszamy do zakupów kajaków KILLER w Białogardzie zachodniopomorskie POLSKA.

CENA

Kajak górski KILLER wykonany jest z porządnego polietylenu. Bardzo ciekawy projekt i kształt który powinni docenić klienci specjalizujący się w spływach takimi kajakami. Kajaki możemy wysłać kurierem (w dowolne miejsce w Polsce i za granicą) na paletach. Cena wysyłki jest ceną kuriera uzależnioną od ilości kajaków. Można zobaczyć kajak KILLER lub odebrać osobiście w Polsce w Białogardzie zachodniopomorskie. Więcej informacji mogę udzielić meilowo : sklep@kajakikiller.pl POLSKI TELEFON : = +48 884 997 900 nie odbieramy oddzwaniamy.

PARAMETRY:

  1. Długość – 3m
  2. Szerokość – 63 cm
  3. Waga – 23 kg
  4. Wymiary kokpitu – 84 cm na 46 cm
  5. Waga kajakarza – do 120 kg
  6. Wyporność – 330 litrów

Więcej informacji : OPIS

Jesteśmy również bezpośrednim importerem produkowanych pod Państwa zamówienia Kajaków i łodzi Canoe we Włoszech firm Rainbow Kayaks & Dragorossi. Sprzęt znany w całej Europie z bardzo dobrej jakości polietylenu i doskonałego jakościowo wykonania. Kajaki i łodzie Canoe są doskonałe na bardzo trudne i łatwe rzeki naszej pięknej Polski oraz nad morze i jeziora.

POLECAMY KAJAKI :

Kajak REACTION wspaniały kajak na zwałki, na górskie rzeki, na rzeki nizinne. CENA

Kajak CRITICAL MASS wspaniały kajak na zwałki, na górskie rzeki, na rzeki nizinne. CENA

Kajak OASIS 4.30 MAX EXPEDITION wspaniały kajak na zwałki, na rzeki nizinne. CENA

Kajak ATLANTIS EXPEDITION bardzo dobry kajak morski , kajak nizinny, kajak turystyczny. CENA

Kajak LASER 5,15 EXPEDITION bardzo dobry kajak morski , kajak nizinny, kajak turystyczny. CENA

Kajak ORCA EXPEDITION atrakcyjny kajak sit on top, kajak morski, kajak na rzeki i jeziora.CENA

Deski SUP ALOHA idealna deska SUP na morze, rzekę oraz jezioro.CENA

Łódź Canoe Apache 16′ , ( łodzie Kanu , Łodzie Kanadyjki ) na rzeki i jeziora.CENA

POLECAMY :

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE PREZENTOWANYCH KAJAKÓW Z FILMAMI, OPISAMI I POZOSTAŁYMI MODELAMI NA SPRZEDAŻ NA OBECNEJ STRONIE GŁÓWNEJ


Po zakupie u nas kajaków jest od razu możliwość popłynięcia we własnym zakresie na nowym sprzęcie naszymi okolicznymi rzekami przez jeden lub nawet kilka dni. Można wybrać odcinek rzeki łatwy, trudny lub bardzo trudny :

Rzeka Parsęta OPIS

Rzeka Radew OPIS

Rzeka Pokrzywnica OPIS

Rzeka Chotla OPIS

Rzeka Dębnica OPIS

Rzeka Liśnica OPIS

Rzeka Perznica opis OPIS

Rzeka Rega OPIS

Rzeka Stara Rega OPIS

Jezioro Rosnowo OPIS

Jezioro Hajka OPIS

Morze Bałtyckie z noclegiem: Mielno, Kołobrzeg, Mrzeżyno, Dźwirzyno, Gąski, Unieście, Sarbinowo, Grzybowo, Dźwirzyno, Sianorzęty.

 

Osoby towarzyszące mogą skorzystać z wypożyczenia kajaków z okolicznych wypożyczalni i towarzyszyć szczęśliwemu nabywcy sprzętu.

Podczas spływu można zatrzymać się w atrakcyjnych okolicznych noclegach :

– Pałac w Nosowie NOCLEGI

– Pałac w Bukówku NOCLEGI

– Bursztynowy Pałac w Strzekęcinie NOCLEGI

– Royal Hotel w Białogardzie NOCLEGI

– Hotel Tom & Tom w Białogardzie NOCLEGI

– Hacjenda w Redle NOCLEGI

– Ośrodek nad jeziorem Rosnowo NOCLEGI

– Hostel w Rościnie nad Parsętą NOCLEGI

– Zajazd Zagłoba w Przegoni NOCLEGI

– Noclegi nad jeziorem w Byszynie NOCLEGI

– Noclegi w Karlinie przystań kajakowa WODNIK NOCLEGI

– ORAZ NOCLEGI NAD MORZEM ; Mielno, Kołobrzeg, Mrzeżyno, Dźwirzyno, Gąski, Unieście, Sarbinowo, Grzybowo, Dźwirzyno, Sianorzęty.

Zapraszamy do zakupów !!!!

Na naszej stronie można kupić kajaki typu :
– kajaki na zwałki, kajaki zwałkowe
– kajaki górskie, kajaki na górskie rzeki
– kajaki creek
– kajaki turystyczne
– kajaki nizinne
– kajaki morskie
– kajaki wędkarskie
– kajaki fishing
– kajaki slalomowe
– kajaki polo
– kajaki freestyle
– kajaki rodeo
– kajaki sit on top
– łodzie canoe
– łodzie kanu
– łodzie kanadyjki
– deski sup
– paddleboarding SUP

POLECAMY NA SPRAWDZENIE ZAKUPIONEGO SPRZĘTU RZEKĘ :

Rzeka Oława jest to jeden z głównych lewostronnych dopływów środkowej Odry. Rzeka Oława ma długość 91 km. Źródło rzeki Oławy znajduje się w miejscowości Lipniki w gminie Kamiennik. Uchodzi do Odry na obszarze Wrocławia powyżej mostu Grunwaldzkiego. Rzeka Oława poza odcinkiem źródłowym płynie przez tereny zurbanizowane i uprzemysłowione: Ziębice, Strzelin, Wiązów, Oława, Siechnice, Wrocław. Rzeka Oława dopływy :  rzeka Krynka, rzeka Gnojna i rzeka Brochówka. W dolnym odcinku – głównie poniżej ujścia Kanału Psarskiego – rzeka Oława jest wykorzystywana na spływy kajakowe. Kto był już wiele razy na rzeka Oława i pływał kajakiem po rzeka Oława powinien odwiedzić nasze województwo zachodniopomorskie i popłynąć kajakiem po rzece Parsęcie i Radwi która jest prawobrzeżnym dopływem rzeki Parsęty w miejscowości Karlino. Rzeka Parsęta nadaje się do kajakowania na odcinku 140 km natomiast rzeka Radew na odcinku 70 km. Mało kto wie że Karol Wojtyła płynął również swego czasu rzeką Radwią do ujścia Radwi w rzekę Parsętę w Karlinie. Większa część krajobrazów rzek Parsęty i Radwi jest terenem leśnym gdzie nie powstały jeszcze parki krajobrazowe i kajakarze którzy popłyną na spływy są zwolnieni z dodatkowych opłat za przepływanie niektórymi odcinkami rzek przez parki oraz z opłaty klimatycznej. Rzeki Parsęta i Radew nie są zatłoczone przez kajakarzy. Parsęta i Radew również mają rozbudowaną sieć dopływów mniejszych bardzo atrakcyjnych rzek. Można zacząć spływ kajakowy na rzece Pokrzywnicy w miejscowości Sławoborze. W 3 dni płyniemy rzeką Pokrzywnicą do rzeki Parsęty gdzie wpływa rzeka Pokrzywnica między miejscowościami Rościno i Karlino. Dalej rzeką Parsętą kontynuujemy spływ kolejne 2 dni do Kołobrzegu. Rzeka Pokrzywnica ma bardzo szybki i trudny prawdziwie górski odcinek do pokonania zapraszamy do opisów na naszej stronie w aktualnościach na której mamy zaszczyt Was gościć i właśnie jesteście. Można zacząć spływ trudną, dziką i wymagającą  rzeką Dębnicą w miejscowości Piaski w 3 dni dopływacie do rzeki Parsęty w okolicach miejscowości Osówko. Z Osówka dalej spływ rzeką Parsętą przez kolejne 3 dni do Kołobrzegu. Można zacząć spływ kajakowy na rzece Chotli również bardzo dzikiej i malowniczo położonej wśród staroleśnych drzewostanów. Rzeką Chotlą zaczynamy spływ w miejscowości Zaspy Małe i po 2 dniach dopływacie do rzeki Radew w okolicy miejscowości Wronie Gniazdo. Dalej rzeką Radwią kontynuujecie spływ przez kolejne dwa dni do miejscowości Karlino gdzie rzeka Radew wpływa w rzekę Parsętę. Z Karlina rzeką Parsętą już tylko dwa dni spływu do Kołobrzegu. Po zakupie kajaka / kajaków w naszym sklepie KAJAKI KILLER można we własnym zakresie nowy sprzęt wypróbować na rzece Parsęcie i Radwi , które mają również bardzo dużo atrakcyjnych do kajakowania dopływow. Przy okazji można odwiedzić Kołobrzeg i Mielno nadmorskie miejscowości atrakcyjne cały rok.

Osoby towarzyszące mogą skorzystać z wypożyczenia kajaków z okolicznych wypożyczalni i towarzyszyć szczęśliwemu nabywcy sprzętu.

(Tekst opracował Andrzej Trafny 2004r. wypożyczalnia kajaków AquaSport Białogard)